top of page

Protezēšana

Protezēšana - SIA "BF-esse"

Zobu kapes

Zobu kape ir izņemama ortodontiska konstrukcija, caurspīdīga, to izmanto sakodiena korekcijai, zobu taisnošanai, zobu balināšanai, bruksisma ārstēšanai. Atkarībā no terapijas mērķa ir dažādas zobu kapes lietošanas iespējas, piemēram, jālieto tikai naktī.

Mūsu modernajā stomatoloģijas centrā ir sava zobu tehniskā laboratorija, kur strādā augsti kvalificēti zobu tehniķi. Strādājot komandā pacients-stomatologs-zobu tehniķis, mēs iegūstam augsti kvalitatīvu zobu ārstēšanu un garantējam jebkuras rindas zoba atjaunošanu.

Pašlaik stomatoloģijas centrs piedāvā vairākas metodes zobu protezēšanā.

Metālkeramika – zobu protezēšanas veids, kas balstās uz metalokeramikas kroņa izmantošanu. Kronis sastāv no metāliska karkasa, kas tiek pārklāts ar keramiku. Karkass sastāv no kobalta un hroma maisījuma vai citu metālu maisījuma. Metalokeramikas priekšrocības – salīdzinoši pieejamas cenas.

Keramika – zobu protezēšanas veids, kas balstās uz keramikas kroņa izmantošanu. Kroņi ir veidoti no presētas keramikas, dažreiz dioksīda cirkonija, maksimāli pietuvināti īsto zobu struktūrai, tāpēc garantē ilgstošu un estētiski dabisku izskatu.

Izņemamā protēze – protezēšanas veids, ko izmanto pie pilnas (totāla) vai daļējas (parciāla) zobu protezēšanas. Ātri atjauno košļāšanas funkciju, pateicoties precīzai protēzes fiksācijai mutē. Mūsdienās ir daudz variantu, kā izveidot šo protēzi maksimāli komfortablu pacientam, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

bottom of page